top of page

Nefrolog Elbląg Prywatnie

Nasza poradnia nefrologiczna Kardiolab to  przychodnia, którą stworzyliśmy dla pacjentów z chorobami nerek z miasta Elbląg i okolic. Oferujemy szeroki zakres poradnictwa. Nasz nefrolog przeprowadzi fachową diagnostykę, a także zajmie się leczeniem zaburzeń nefrologicznych u osób dorosłych. Zapraszamy do naszego specjalisty pacjentów z chorobami nerek takimi jak przewlekła niewydolność nerek, cukrzycowa choroba nerek, infekcje układu moczowego, białkomocz, kłębuszkowe i odmiedniczkowe zapalenie nerek. Pacjentów przyjmujemy w mieście Elbląg. W celu umówienia wizyty serdecznie prosimy o rejestrację telefoniczną.

20201211_121248.jpg

Specjalizacje

 

Kardiologia

Kardiologia dziecięca

Endokrynologia dziecięca

Nefrolog

Choroby nerek jest to liczna grupa schorzeń mogąca prowadzić do chorób innych układów. Na pracę nerek wpływ mają przyjmowane przewlekle leki, schorzenia kardiologiczne, onkologiczne i wiele innych chorób dlatego tak ważna jest prawidłowa diagnostyka i odpowiednie leczenie.

W Poradni Nefrologicznej Kardiolab konsultujemy pacjentów z takimi chorobami nefrologicznymi jak:

- niewydolność nerek

- nefropatie

- cukrzycowa choroba nerek

- kłębuszkowe zapalenie nerek

- odmiedniczkowe zapalenie nerek

- białkomocz

- wielotorbielowatość nerek

- zakażenie dróg moczowych

- zaburzenia oddawania moczu

Nasz specjalista zajmuje się leczeniem i kwalifikacją do leczenia nerkozastępczego (dializy) pacjentów z zaawansowaną niewydolnością nerek.

Specjaliści Nefrologii

 

lek. Monika Czechoń-Libura specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog

bottom of page