top of page

Endokrynolog Dziecięcy Elbląg

Nasza poradnia endokrynologiczna Kardiolab to nowoczesna przychodnia, którą stworzyliśmy dla pacjentów z miasta Elbląg i okolic. Oferujemy szeroki zakres poradnictwa. Nasz endokrynolog dziecięcy przeprowadzi diagnostykę, a także zajmie się leczeniem występujących zaburzeń gospodarki hormonalnej. Na konsultację do naszego lekarza zapraszamy dzieci cierpiące na zaburzenia: wzrostu, rozwoju fizjologicznego, odżywiania i dojrzewania płciowego. Nasza poradnia endokrynologiczna jest godna zaufania. Pacjentów przyjmujemy w mieście Elbląg. W celu umówienia wizyty serdecznie prosimy o rejestrację telefoniczną.

20201211_121248.jpg

Specjalizacje

 

Kardiologia

Kardiologia dziecięca

Endokrynologia dziecięca

Nefrolog

Choroby endokrynologiczne są często dziedziczne. Warto jednak wiedzieć, że wiele z nich można wyleczyć. W schorzeniach tego rodzaju warto działać szybko. Endokrynolog dziecięcy to lekarz, który zajmuje się leczeniem chorób powstałych w wyniku nieprawidłowego wydzielania hormonów. To ich odpowiednia harmonia w organizmie odpowiada za prawidłowe dojrzewanie i pracę innych układów. Kiedy należy odwiedzić poradnię endokrynologiczną? Nasz endokrynolog dziecięcy w mieście Elbląg przyjmie pacjentów z: 

💓 zaburzeniami wzrostu

💓 nieprawidłowym dojrzewaniem

💓 nieprawidłową masą ciała

💓 chorobami tarczycy

💓 nieprawidłowym poziomem cholesterolu we krwi

Zaburzeń hormonalnych nie można lekceważyć, ponieważ ich skutki bywają poważne. Nasza poradnia endokrynologiczna w Elblągu zaprasza na wizytę wszystkich rodziców, którzy martwią się o nieprawidłowy rozwój swoich dzieci. Działamy prywatnie. Jeśli tylko zaobserwujesz widoczne różnice między rówieśnikami a Twoim dzieckiem, to warto rozważyć konsultację z profesjonalnym endokrynologiem. Nie czekaj – zatroszcz się o zdrowie i zarejestruj się u nas już teraz. Zapraszamy do kontaktu.

Specjaliści Endokrynologii Dziecięcej

 

dr n. med. Matylda Hennig - specjalista pediatrii, endokrynologii i diabetologii dziecięcej

bottom of page