top of page

Endokrynolog Dziecięcy Elbląg

Nasza poradnia endokrynologiczna Kardiolab to nowoczesna przychodnia, którą stworzyliśmy dla Pacjentów z miasta Elbląg. Oferujemy szeroki zakres poradnictwa. Nasz endokrynolog dziecięcy przeprowadzi ze wszech miar fachową diagnozę, a także zajmie się leczeniem występujących zaburzeń gospodarki hormonalnej. Z usług wykonywanych przez naszego lekarza mogą skorzystać dzieci cierpiące na między innymi zaburzenia: wzrostu, rozwoju fizjologicznego, odżywiania i dojrzewania płciowego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o najwyższym standardzie, a naszą kadrę stanowią idealnie wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści. Nasza poradnia endokrynologiczna jest godna zaufania. Pacjentów przyjmujemy w mieście Elbląg. W celu umówienia wizyty serdecznie prosimy o rejestrację telefoniczną.

20201211_121248.jpg

Specjalizacje

 

Kardiologia

Kardiologia dziecięca

Endokrynologia dziecięca

Choroby endokrynologiczne są dziedziczne. Warto jednak wiedzieć, że wiele z nich można wyleczyć. W schorzeniach tego rodzaju warto działać szybko, ponieważ to właśnie najmłodsi pacjenci mają największe szanse na ozdrowienie. Endokrynolog dziecięcy to lekarz, który zajmuje się leczeniem chorób powstałych w wyniku nieprawidłowego wydzielania hormonów. To ich odpowiednia harmonia w organizmie odpowiada za wzorcowe dojrzewanie. Kiedy należy odwiedzić poradnię endokrynologiczną? Nasz endokrynolog dziecięcy w mieście Elbląg przyjmie Pacjentów, którzy: 

💓 Rosną wolniej lub dużo szybciej od rówieśników

💓 Dojrzewają nieprawidłowo

💓 Mają nadwagę

💓 Cierpią na powiększenie tarczycy

💓 Zmagają się z łojotokiem i zmianami trądzikowymi

Zaburzeń hormonalnych nie można lekceważyć, ponieważ ich skutki bywają poważne. Nasza poradnia endokrynologiczna w Elblągu zaprasza na wizytę wszystkich rodziców, którzy martwią się o nieprawidłowy rozwój swoich dzieci. Działamy prywatnie. Jeśli tylko zaobserwujesz widoczne różnice między rówieśnikami a Twoim dzieckiem, to warto rozważyć konsultację z profesjonalnym endokrynologiem. Nie czekaj – zatroszcz się o zdrowie i zarejestruj się u nas już teraz. Zapraszamy do kontaktu.

Specjaliści Endokrynologii Dziecięcej

 

dr n. med. Matylda Hennig - specjalista pediatrii, endokrynologii i diabetologii dziecięcej

bottom of page