top of page
DIAGNOSTYKA

W naszej Poradni Kardiolab oferujemy Państwu pełną nieinwazyjną diagnostykę kardiologiczną dla dzieci i dorosłych.

Niewątpliwą zaletą w naszej Poradni jest to, że w trakcie jednej wizyty mogą państwo mieć wykonaną konsultację kardiologiczną oraz  diagnostykę (ekg, echo serca, próbę wysiłkową, omówić wyniki Holtera EKG i ciśnieniowego).

20201211_131817.jpg

Badanie EKG pokazuje zapis elektrycznej pracy serca w spoczynku. Jest to podstawowe badanie w diagnostyce kardiologicznej pokazujące zaburzenia rytmu serca.

Echo gabinet.jpg

Badanie obrazowe serca, pozwala na ocenę morfologii i funkcji mięśnia sercowego, zastawek serca, głównych pni tętniczych i żylnych.

aparat doppler.jpg

Badanie obrazowe tętnic szyjnych, pozwala na ocenę obecności zwężeń, zaburzeń przepływu krwi i obecniość blaszek miażdżycowych.

Kardiolab%202020XII28%2012_edited.jpg

Ocena EKG i ciśnienia tętniczego w trakcie wysiłku fizycznego na bieżni mechanicznej. Badanie to jest wykorzystywane do diagnostyki bólów w klatce piersiowej, choroby niedokrwiennej serca,

 zaburzeń rytmu oraz do oceny tolerancji wysiłku.

20201211_130807.jpg

24 lub 48-godzinny zapis EKG jest badaniem niezbędnym w diagnostyce kołatań serca, omdleń, zaburzeń rytmu serca i przewodzenia.

Istel EKG_edited_edited.jpg

Przenośny aparat do wykonywanie 6 odprowadzeniowego zapisu EKG  przez pacjenta w domu w trakcie uczucia kołatania serca.

Diagnostyka kołatań serca, omdleń, zaburzeń rytmu serca i przewodzenia.

Badanie Holter RR - Elbląg

24-godzinna ocena ciśnienia tętniczego wykorzystywana w diagnostyce nadciśnienia tętniczego i monitorowaniu leczenia.

bottom of page